Hakkımızda

MONOPOL EĞİTİM KURUMLARI

Monopol Eğitim Kurumları; kadrosunda yer alan ve alanında 20 yılı aşkın süredir bilgi, birikim ve tecrübe sahibi eğitimci kadrosu ile birlikte, 2010 yılından bu yana sizlere KPSS A, ADLİ VE İDARİ YARGI HAKİMLİĞİ, KPSS B, KAYMAKAMLIK, YDS ve KURUM SINAVLARINA yönelik kaliteli ve akademik içerikli eğitim veren köklü bir kuruluştur.

Monopol Eğitim Kurumları kurulduğu günden itibaren kaliteli eğitiminden ödün vermeden her eğitim döneminde kadrosuna kattığı alanında uzman eğitimcilerle birlikte sürekli olarak güçlenmiş ve eğitim verdiği alanlarda Türkiye’nin önde gelen eğitim kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Monopol Eğitim Kurumları, kaliteli eğitim politikasına kaliteli yayın politikasını da eklemiş ve çıkardığı yayınlarla; akademik, dolgun içerikli ve kaliteli yayınlarla da sınava hazırlanan adaylara sunduğu hizmeti genişletmiştir.

MİSYONUMUZ

Türkiye’nin en köklü ve öncü kuruluşlarından biri olan Monopol Eğitim Kurumları, alanında uzman eğitimcilerle birlikte Kariyer Meslek Sınavlarına  hazırlanan tüm öğrencilerin başarılı olmasını sağlamak bilinciyle ilkeli ve kaliteli eğitim vermektedir. Eğitim verdiği alanlarda öğrencilerinin başarısını arttırmak amacıyla özgün yayınlar üretmektedir.

VİZYONUMUZ

Monopol Eğitim Kurumları;  kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen eğitim ve yayın politikası anlayışıyla, yenilikleri takip ederek sürekli gelişim göstermeyi ve eğitim verdiği alanlarda herkesin tercih ettiği ilk ve tek adres haline gelmeyi hedeflemektedir.

 İLKELERİMİZ

► Öğrenci Odaklı Eğitim,

► Kaliteli ve Akademik İçerikli Eğitim,

► Sürekli Eğitim ve Danışmanlık,

► Dürüstlük, Tecrübe, Güven, Özveri ve Paylaşım,

► Güler yüzlü ve İnsani Yaklaşım,

► Birlikte Çalışarak Kazanma,

► Sürekli Başarı

MONOPOL EĞİTİM KURUMLARI