Franchise

Monopol Eğitim Kurumları Franchise Başvuruları

Değerli Girişimciler,

Monopol Eğitim Kurumları 2014 yılından itibaren profesyonel standartlar çerçevesinde Franchise çalışmalarına başlamış bulunmaktadır. Monopol Eğitim Kurumları KPSS, Adli ve İdari Hâkimlik, Genel Yetenek-Genel Kültür, ALES, DGS, SPK, SMMM dershaneciliği konusunda Türkiye’nin en önemli kurumlarından biridir. Markasını ve müşterilerini “Franchise Standartları”  ile koruma altına alan Monopol Eğitim Kurumları, markanın isim ve logosunu kullanma hakkını alan kuruluşlara bulunduğu il/ilçe sınırları içinde marka gücünü kullanma, yayın desteği, perakende kitap satış imkânı, TV ve internet reklamlarından yararlanma, kampanya yönetimi, eğitim-öğretim modeli, kayıt-kabul ve öğrenci ilişkileri modeli konusunda eğitim desteği ve afiş, broşür destekleri gibi imkânlar sunmaktadır.

KPSS, Adli ve İdari Hâkimlik, Genel Yetenek-Genel Kültür alanlarında Türkiye’nin en önemli ve en büyük kurumlardan biri olan Monopol Eğitim Kurumları tüm girişimcileri büyüme eğilimi ve kazancı yüksek olan bu sisteme davet etmektedir.

                                                                                                                                    Mustafa MERT
Monopol Eğitim Kurumları Müdürü

 

Monopol Eğitim Kurumları Franchise Talepleriyle İlgili Açıklama

 

Kurumların yoğun ilgi ve talepleri doğrultusunda, Yönetim Kurulumuzun 24.01.2014 tarihinde yapılan toplantısında Monopol Eğitim Kurumları markasının isim ve logosunun kullanım hakkı ile ilgili asgari koşullar aşağıdaki gibi belirlenmiştir.

  • Monopol Eğitim Kurumları markasının isim ve logosunun kullanılacağı dershane binası, merkezi bir yerde iç ve dış görünümü ve konumu cazip ve modern olacaktır.
  • Monopol Eğitim Kurumları markasının isim ve logosu KPSS, Hâkimlik, Genel Yetenek-Genel Kültür, ALES, DGS, SPK ve SMMM dershaneciliği dışında eğitim veya başka bir alanda kullanılamaz.
  • Franchise alacak girişimciler, Monopol Eğitim Kurumları’ndan ücreti karşılığında ve ilgili öğretim yılı başlamadan önce belirlenecek olan fiili öğrenci sayısı kadar konu anlatımı kitapları, testleri, soru bankaları ve deneme sınavları yayınlarını almakla mükelleftir.
  • Franchise alacak girişimciler, Monopol Eğitim Kurumları’nın onayladığı eğitim-öğretim modelini ve kayıt-kabul ve öğrenci ilişkileri modelini uygulamakla ve gerektiğinde bu konuda Monopol Eğitim Kurumları’nın vereceği eğitim ve seminerlere katılmakla yükümlüdür.

İlgililere saygı ile duyurulur.

Franchise talep eden girişimciler taleplerini (0312) 435 19 19 numaralı telefondan kurumumuza iletebilirler.