Adli ve İdari Yargı Hâkimliği Sınavlarına Hazırlanan Değerli Arkadaşlar

Hâkimlik Sınavlarına hazırlıkta Türkiye’nin en çok tercih edilen kurumu olarak uzun yıllardır binlerce adayın Hâkimlik Sınavlarına hazırlanmasında alanında uzman hoca kadrosu, başarıya odaklı akademik içerikli eğitim anlayışı ve güncel yayın içeriği ile destek olan kurumumuzda 2020 yılı Sonbahar Dönemi Hâkimlik Sınavı için yapılacak ilk eğitimlerimiz Temmuz’da başlamıştır.

Hafta içi ilk grubumuz 6 Temmuz tarihinde, Hafta sonu ilk grubumuz 18 Temmuz tarihinde başlayacaktır. Hafta içi gruplarımızın eğitimleri hafta içi 5 gün 09:00-15:00 saatleri arasında; hafta sonu gruplarımızın eğitimleri ise Cumartesi-Pazar 09:30-18:30 ve hafta içi ortalama 3 akşam 18:00-22:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Covid-19 salgını, Sonbahar döneminde yapılması planlanan Hâkimlik Sınavlarına dönük yapacağımız eğitimlere yeni bir boyut kazandırmıştır. Yıllardır kurumumuzda yapılan eğitimlerimiz bu dönemde sizlerden gelen talep doğrultusunda aynı şekilde devam edecektir. İçinde olduğumuz bu dönem, kurumumuzca yapılacak olan eğitimlerde birtakım önlemleri de beraberinde getirmiştir.

Bu süreçte siz değerli öğrencilerimizin ve hocalarımızın sağlığı ön planda tutularak sınıf kontenjanlarımıza sınırlandırılmalar getirilmiştir. Kurumumuzda yapılacak eğitimlerimizde sosyal mesafe kuralları gereği sınıf kontenjanlarımız yeniden planlanarak her sırada tek öğrencinin oturabileceği şekilde düzenlenmiştir.

Kurumda yapılacak olan Temmuz ayı kurs gruplarımız dolduğu için yoğun talep üzerine 10 Ağustos ve 17 Ağustos gruplarımız da siz değerli öğrencilerimiz için planlanmıştır. Bu gruplarda da öğrenci sayısı sosyal mesafe kuralları göz önünde bulundurularak 18 kişi ile sınırlandırılmıştır.

Bu süreçte temel amacımız; daha geniş sınıflarda, sınırlı kontenjan ile, sosyal mesafe kurallarına uygun oturma düzeninde oturarak, hijyen kurallarına azami ölçüde uyarak verimli bir eğitim dönemi geçirmenizi sağlamaktır.

Hakimlik sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Leave a Reply