Adli ve İdari Yargı Hakimliği Sınavlarına Hazırlanan Değerli Arkadaşlar

Hâkimlik sınavlarına hazırlıkta uzman hoca kadromuz, sınav odaklı akademik içerikli eğitim anlayışımız ve güncel yayın desteğimiz ile uzun yıllardır binlerce adayın hâkimlik sınavlarına hazırlanmasına destek olan kurumumuzda 2020 yılı Sonbahar Dönemi Hâkimlik Sınavı için hızlandırılmış eğitimlerimiz 14 Eylül’de başlayacaktır..

Eğitimlerimiz hafta içi akşam 18.00-22.00 saatleri arasında, hafta sonu ise 09.30-18.30 saatleri arasında yapılacaktır.

Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında yapacağımız eğitimlerde siz değerli öğrencilerimizin ve hocalarımızın sağlığını ön planda tuttuğumuzdan dolayı sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde  eğitimlerimiz Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Cebeci Yerleşkesi’nde yapılacaktır.

Geçmiş yıllarda Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Hâkimlik Sınavları için yapmış olduğumuz eğitimlerin deneyimleri dikkate alındığında, yapılacak eğitimlerin yıllardır kurumumuzda yapılan eğitimlerden herhangi bir farkı olmadığını söyleyebiliriz. Öğrencilerimiz aynı hoca kadromuzdan, toplam ders saati aynı olmak kaydıyla eğitim alacaktır. Tüm kaynaklar kurumumuzca ücretsiz bir şekilde sağlanacaktır.

Bu süreçte temel amacımız; daha geniş sınıflarda, hijyen ve mesafe kurallarına uygun bir şekilde verimli bir eğitim dönemi geçirmenizi sağlamaktır.

Hâkimlik sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Leave a Reply